Absolwenci 2014/2015

Technikum - technik logistyk/ technik żywienia klasa 4 i  wych. Wioletta Dąbrowska –Hernas

Dętkoś Karolina , Magdalena

Dubiel Justyna Małgorzata

Fajfer Miłosz Mieczysław                              

Jędrusik  Daria , Emilia

Kamińska Kornelia , Kinga

Kapuściński Mateusz , Marek

Kóska Krystian

Kruk Katarzyna , Zofia

Okrzesik Mateusz , Piotr

Sadek Katarzyna , Anna

Szlosarczyk Przemysław

Szwed Hubert  Stefan

Wojtczak Natalia , Wioletta

Baniak  Magdalena ,  Bernadetta                            

Chmielniak Aleksandra                                        

Czuwaj Klaudia , Ewa

Holewik Urszula , Elżbieta                                    

Korczyk Daniel Edward    

Kwiatkowska Paulina , Katarzyna

Przesór  Olimpia Katarzyna                             

Rzepczyńska Eliza

Wyrobek Ewelina , Sabrina

Zawadzka Karolina , Genowefa

Żmudka Monika , Aneta

 

Technikum - technik górnictwa podziemnego klasa 4 d    wych:  Anna Laszczyk

 

Borowiecki Bartłomiej

Grabowski Piotr ,

Grzywa Robert , Adam

Januszyk Konrad , Paweł                     

Korzeniowski Robert , Rafał                   

Kowolik Kamil , Patryk                           

Kraus Dominik

Kubica Marcin , Wiesław

Migdałek Tomasz , Jan                               

Neuman Marcin , Piotr

Orawczak Grzegorz , Rafał

Pisarek Bartłomiej , Stanisław                 

Piskorz Jakub , Mikołaj

Skiernik Dawid , Tadeusz                          

Sordyl Patryk Piotr

Syrek Kamil , Michał

Szostek Arkadiusz , Zbigniew                    

Wawro Adrian , Paweł    

 

Technikum-technik górnictwa podziemnego klasa 4f wych:Anna Walczyszewska

 

Barciak Sławomir , Łukasz

Bies Konrad

Brańka Paweł , Piotr

Carbol Damian , Marcin

Dusik Jakub , Jan

Gaszman Łukasz

Gregorczyk Danian , Andrzej

Honkisz Marcin , Krzysztof

Jędrzejczyk Krystian ,

Kolasa Mariusz , Wojciech

 Korycinski Marcin , Marek

Kulig Szymon , Jan

Naglik Szymon , Andrzej

 Nikiel Mateusz

Nycz Damian , Jan

Nycz Paweł

Pilarski Piotr , Jerzy

Płonka Łukasz , Wojciech

Rodak Mirosław Łukasz

 Spadek Wojciech , Kamil

Sznajder Paweł                                       

Urbańczyk Wojciech , Bronisław

Uroda Michał, Jan

Waclawek Norbert , Kazimierz

Zieliński Dawid

 

  Technikum Uzupełniające-technik górnictwa podziemnego Klasa 3 TH opiekun: Danuta Kordek

 

Antecki Dawid Jan

Antecki Mateusz 

Bartula Adrian Adam

Bińkowski Jakub Cyryl

Czekaj Andrzej

Ćwiertnia Przemysław Dawid

Dąba Bartłomiej

Dziedzic Tomasz Konrad

Foks Andrzej

Giędłek Adrian

Górski Kamil

Jarosz Łukasz

Jarosz Marcin

Kubisty Jarosław

Kuczmierczyk  Marcin

Lisak Mariusz

MatłaszekKamil

Matusiak Rafał Paweł

Pawełka Rafał

Pękala Aleksander Józef

Pisarek Łukasz

Polok Marcin

Rychta Damian

Sekuła Andrzej

Wądrzyk Marcin

                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ceva.jpg
  • dhl-express-vector.jpg
  • erasmus-plus.jpg
  • filmoteka logo.jpg
  • galeriaksiazki.jpg
  • logo-aszw_m.jpg
  • logo1.png
  • logo db schenker.jpg
  • logostraz_psp_m.jpg
  • logo TNT.jpg
  • main_ok_01.jpg
  • MGW.jpg
  • modernizacjaksztalcenia.jpg
  • ock.jpg
  • polaris.png
  • politechnikas.jpg
  • pwsz.jpg
  • pz6.jpg
  • t1_wsfip.jpg
  • Tauron_wydobycie_logo_m.jpg