Absolwenci 2013/2014

Technikum - technik żywienia  klasa 4a wych. Bożena Włoszek

Baran Agnieszka

Chowaniec Anna

Dziewiątka Sonia

Frączek Jolanta

Gałuszka Dominika

Kania Renata

Karnas Katarzyna

Korczyk Daniel

Kozak Mateusz

Kręcichwost Katarzyna

Kula Justyna

Lepianka Agnieszka

Lorenc Sylwia

Michalska Sabina

Mizera Martyna

Nowak Marcelina

Nycz Dariusz

Nycz Leszek

Rodak Magdalena

Rozmus Żaneta

Sajdak Żaneta

Tora Anna

Walusiak Agnieszka

Wójcik Kornelia

Wyrobek Piotr

Zemanek Piotr

 

Technikum - technik górnictwa podziemnego  klasa 4 d wych.: Beata Dubiel –Wojtas

Adamus Jarosław Dawid

Adamus Sebastian Andrzej

Brandys Paweł Krzysztof

Dawidek Rafał Marek

Grabowski Dawid Marek

Górczak Łukasz Zbigniew

Janik Kamil Mikołaj

Jurecki Tomasz Michał

Łukawski Adam Piotr poprawka

Korczyk Jakub

Krótki Krzysztof Jan

Łukaszczyk Łukasz Damian

Michalik Paweł Bartosz

Mitoraj Adrian Krzysztof 

Nikiel Mariusz Krzysztof

Orawczyk Jakub Wojciech

Papaj Tomasz Szymon

Piłot Patryk Krzysztof

Radwan Wiktor

Stanio Jakub Seweryn

Stańczyk Tomasz Maciej

Szymoszek Michał Józef

 Tobiasz Szymon Daniel

Wiewióra Korneliusz

Zajas Zbigniew Antoni

Zając Adrian

Zemanek Paweł Jan

Żabiński Jakub Damian

 

Technikum - technik mech. Rolnictwa / technik weterynarii klasa 4e wych. Anna Drewniak

Biber Aleksandra

Buchała Joanna

Chrostek Sonia

Grzegorzek Hanna

Hutny Bronisława

Jelonkowska Izabela

Kłaptocz Kinga

Kobielska Katarzyna

Lach Paulina

Łopusiewicz Patrycja

Moll Patrycja

Moore Colleen 

Szlagor Wiktoria

Dadak Dawid t.m.r

Dziubek Piotr

Jonkisz Jakub

Kubulus Piotr

Kuczmierczyk Paweł

Stanclik Sebastian Daniel

Wolak Michał

Wywiał Mariusz

 

Technikum - technik górnictwa podziemnego

klasa 4 f wych: Magdalena Szałaśny

Baścik Piotr Jan

Balcarek Jakub Marek

Biernat Patryk Mateusz

Błasiak Adrian

Botor Przemysław Jan

Capek Szymon

Grzesica Mateusz Marek

Hałat Konrad Piotr

Handzlik Michał Adam

Jekiełek Przemysław, Łukasz

Latawiec Tomasz, Sylwester

Mandla Piotr

Matuszczak Piotr Paweł

Michalik Rafał Józef 

Michałek Mateusz Kamil 

Mika Kamil Mikołaj

Parysz Piotr Paweł

Pasternak Dawid Jerzy

Piwczyk Sławomir Marcin

Polko Łukasz

Pustelnik Mateusz Adam

Rąba Wojciech Stanisław

Rochowiak Jarosław Jan

Sadek Dawid Paweł

Szłapa Patryk , Franciszek

Wrona Mateusz Arnold

Zieliński Piotr Łukasz

 

Technikum- technik logistyk klasa 4 i  wych: Maria Grzywa

Adamus, Damian

Chylaszek Michał Bartłomiej

Drabek, Dawid

Grzywa Paweł

Jarnot Arleta

Krzyścin, Agnieszka Bernadetta

Matysiak, Sylwia Anna

Moskwa, Monika Barbara

Naglik, Kinga Anna

Niedziela, Piotr Tomasz

Nycz, Remigiusz

Piłka, Żaneta , Eunika

Pydych, Kinga Beata

Sikora, Paweł Mateusz

Śliwka, Dawid Sebastian

Ślosarczyk, Anna Izabela

Ślosarczyk, Sylwia Barbara

Zając, Sylwia Agnieszka

  • Ceva.jpg
  • dhl-express-vector.jpg
  • erasmus-plus.jpg
  • filmoteka logo.jpg
  • galeriaksiazki.jpg
  • logo-aszw_m.jpg
  • logo1.png
  • logo db schenker.jpg
  • logostraz_psp_m.jpg
  • logo TNT.jpg
  • main_ok_01.jpg
  • MGW.jpg
  • modernizacjaksztalcenia.jpg
  • ock.jpg
  • polaris.png
  • politechnikas.jpg
  • pwsz.jpg
  • pz6.jpg
  • t1_wsfip.jpg
  • Tauron_wydobycie_logo_m.jpg