Absolwenci 2012/2013

Technikum - technik żywienia klasa 4a  wych: Renata Łukasik

Baklarz Bartosz Patryk

Baźmirowski Dawid Łukasz

Bilczewski Łukasz Józef

Czuwaj Sławomir

Główczak Tomasz Jakub

Gretka Jakub Krzysztof

Janosz Grzegorz Jerzy

Jurkiewicz Damian

Maciąga Tomasz

Matyszkiewicz Piotr Dawid

Mieszczak Dawid Łukasz

Ochman Tomasz Łukasz

Pasternak Jakub Szymon

Pasternak Mateusz

Pieczora Piotr Paweł

Plata Mateusz Marek

Skęczek Paweł Józef

Witasik Szymon Piotr

Żmudka Wojciech Patryk

 

Technikum - technik górnictwa podziemnego klasa 4 d  wych:Dominika Czyżyk

Baklarz Bartosz Patryk

Baźmirowski Dawid Łukasz

Bilczewski Łukasz Józef

Czuwaj Sławomir

Główczak Tomasz Jakub

Gretka Jakub Krzysztof

Janosz Grzegorz Jerzy

Jurkiewicz Damian

Maciąga Tomasz

Matyszkiewicz Piotr Dawid

Mieszczak Dawid Łukasz

Ochman Tomasz Łukasz

Pasternak Jakub Szymon

Pasternak Mateusz

Pieczora Piotr Paweł

Plata Mateusz Marek

Skęczek Paweł Józef

Witasik Szymon Piotr

Żmudka Wojciech Patryk

 

Technikum-technik logistyk Klasa 4 i wych. Maria Bochnak

Baranek, Nataniel Adam

Bączek, Daniel Karol

Czaja, Iwona

Góźdź Paulina, Weronika

Hanczar, Szymon

Kasprowski, Mateusz Piotr

Kodur Beata

Kornaś Aneta, Krystyna

Mamoń, Magdalena

Merta Karolina, Barbara

Miśkowiec, Przemysław Andrzej

Morończyk, Tomasz Jerzy

Niedźwiedź, Marcin

Nowak, Wojciech Józef

Otrębski, Konrad

Przybyło, Marcin

Pudełko, Mateusz, Daniel

Raczek, Mateusz

Sibik, Dominika

Wisła Stanisław

Zamora, Łukasz Andrzej

 

Technikum - technik górnictwa podziemnego klasa 4f  wych: Aleksander Czarnota

Adamowicz Wojciech Paweł

Bachowski Artur Marcin

Jankowski Łukasz

Jasiński Damian Grzegorz

Jekiełek Przemysław

Kaźmierczak Paweł

Kosiec Krzysztof

Kryska Mateusz

Kutek Marcin

Kuwik Wojciech

Latawiec Tomasz Sylwester

Lubański Marek Grzegorz

Markiel Mateusz Dawid

Maśka Michał Mateusz

Niemiec Jakub Maciej

Pawełek Konrad Jan

Piłatyk Bartłomiej Jakub

Piotrowicz Paweł

Sporysz Marcin

Stanclik Łukasz

Sulkiewicz Marcin Krzysztof

Szłapa Patryk Franciszek

Więcek Szymon Jan

Wójcik Szymon

Wykręt Piotr

 



 
 

 

  • Ceva.jpg
  • dhl-express-vector.jpg
  • erasmus-plus.jpg
  • filmoteka logo.jpg
  • galeriaksiazki.jpg
  • logo-aszw_m.jpg
  • logo1.png
  • logo db schenker.jpg
  • logostraz_psp_m.jpg
  • logo TNT.jpg
  • main_ok_01.jpg
  • MGW.jpg
  • modernizacjaksztalcenia.jpg
  • ock.jpg
  • polaris.png
  • politechnikas.jpg
  • pwsz.jpg
  • pz6.jpg
  • t1_wsfip.jpg
  • Tauron_wydobycie_logo_m.jpg