Uwaga!!! 

Zapisy i wykłady na kurs prawa jazdy kat. B prowadzone są  w każdą środę o godz. 17.00  w sali nr 5

Rozpoczęcie kursu 11.10.2017 r. godz. 17.00

 

 

Zapisz

Zapisz

Absolwenci 2011/2012

TECHNIKUM Technik żywienia i gosp. domowego

klasa 4a wych.: Ilona Bielak

  1. Bielenin Paulina
  2. Drewniak Martyna
  3. Furczyk Katarzyna
  4. Grzesica Kamil
  5. Korczyk Damian
  6. Kruczyński Damian
  7. Łuszczek Dorota
  8. Marcińczyk Sylwia
  9. Mleczko Karolina
  10. Naglik Barbara(Korczyk)
  11. Rachwał Justyna(Sajdak)
  12. Ulczok Krzysztof
  13. Wider Martyna
  14. Wróblewski Rafał
  15. Dolina Magdalena
  16. Gwóźdź Karolina
  17. Atala Dominika ( Kajstura)
  18. Januszek Izabela
  19. Kądzior Justyna
  20. Mordarska Dagmara
  21. Ryś Małgorzata
  22. Wesel Agnieszka
  23. Wiśniewska Renata
  24. Żak Patrycja

 

Technik informatyk/logistyk

klasa 4i wych. Wioletta Dąbrowska- Hernas

 

  1. Apryas Mateusz
  2. Bojko Sylwia
  3. Chrząszcz Dawid Rafał
  4. Drabek Tomasz Mateusz
  5. Falisz Piotr Leszek
  6. Honkisz Ksenia
  7. Hulbój Natalia Izabela
  8. Janusz Łukasz
  9. Kobylański Kamil
  10. Korczyk Wojciech Krzysztof
  11. Korzec Mateusz Stanisław
  12. Mrówka Anna Paulina
  13. Nowak Patrycja Maria
  14. Pacyna Dawid Jacek
  15. Pawul Angelina
  16. Pudełko Rafał
  17. Siedlarz Marek Jan
  18. Sikora Kinga Edyta
  19. Stachura Ewelina
  20. Szczepaniak Sabina
  21. Szlosarczyk Sylwester
  22. Szyma Mateusz
  23. Urbanik Patryk
  24. Wojtala Katarzyna Izabela
  25. Wykręt Mirosław Paweł
  26. Zdrowak Damian Wojciech

 

Technik pojazdów samochodowych

klasa 4e wych.: Tomasz Kluczny/ Marcin Nikiel

  1. Błasiak Bartłomiej
  2. Borkowski Piotr
  3. Brońka Kamil
  4. Czekaj Przemysław
  5. Faruga Mateusz
  6. Filipczyk Paweł
  7. Gach Piotr
  8. Gembala Ireneusz
  9. Godyń Konrad
  10. Jekiełek Łukasz
  11. Klimeczek Paweł
  12. Korczyk Andrzej
  13. Marszałek Piotr
  14. Niedźwiedź Mateusz
  15. Paluch Łukasz
  16. Płonka Krystian
  17. Rozner Michał
  18. Rudawski Michał
  19. Sajewicz Konrad
  20. Sieradzki Robert
  21. Tabiś Paweł
  22. Telega Rafał
  23. Wójcik Przemysław
  24. Wyrobek Patryk

   

TECHNIKUM Technik górnictwa podziemnego

klasa 4d wych.: Józef Stolarczyk

  1. Babicz Rafał Marek
  2. Bąk Szymon Damian
  3. Bielenin Robert Tadeusz
  4. Bratek Mateusz Wojciech
  5. Gabryś Piotr Jan
  6. Jonkisz Rafał
  7. Józefowicz Łukasz
  8. Kaczor Dawid
  9. Korczyk Wojciech Sylwester
  10. Kóska Daniel Piotr
  11. Łuszczek Łukasz
  12. Mamcarczyk Konrad Piotr
  13. Marszałek Adam
  14. Maśka Bartosz Jacek
  15. Merta Radosław Marek
  16. Moś Grzegorz
  17. Nowak Radosław
  18. Pluciński Damian Łukasz
  19. Płoszczyca Adam Bogusław
  20. Ronkowski Kamil
  21. Skowroński Jakub Adrian
  22. Stawowczyk Michał Andrzej
  23. Studencki Maciej Karol

 

 TECHNIKUM  UZUPEŁNIAJACE Technik górnictwa podziemnego

klasa 3TG opiekun: Katarzyna Siwiec

  1. Czesak Andrzej
  2. Janik Łukasz
  3. Kóska Przemysław
  4. Mąsior Kamil
  5. Mikołajek Mateusz
  6. Nosalik Łukasz
  7. Ozimina Piotr
  8. Szyma Justyna
  9. Tabiś Dawid
  10. Ździebko Krzysztof

 

SZKOŁA POLICEALNA

Technik górnictwa podziemnego

Klasa 2PG wych. Dorota Klimczak

  1. Adamczak Artur
  2. Bączek Dawid
  3. Byrski Szymon
  4. Dęsoł Ireneusz
  5. Firlej Marek
  6. Franik Sebastian
  7. Frączek Paweł
  8. Grzywa Mateusz
  9. Huczek Marcin
  10. Hutta Michał
  11. Korczyk Adam
  12. Kozieł Jarosław
  13. Kucaba Czesław
  14. Nosek Tomasz
  15. Piłatyk Marek
  16. Piłatyk Zbigniew
  17. Puda Andrzej
  18. Skęczek Marcin
  19. Sowa Wojciech
  20. Sporysz Michał
  21. Szałaśny Szymon
  22. Szymla Rafał
  23. Tobiczyk Konrad
  24. Waliczek Maciej
  25. Walus Michał
  26. Żurek Katarzyna

  

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

   Górnik eksploatacji podziemnej

Klasa 3g wych.: Grzegorz Wawręty

  1. Bebek Sebastian
  2. Balcarczyk Rafał
  3. Czachowski Krzysztof
  4. Czerwik Piotr Janusz
  5. Dubiel Artur Mateusz
  6. Jarek Kamil Zbigniew
  7. Lipowski Witold Piotr
  8. Lisak Patryk Paweł
  9. Łuczyk Tomasz Jacek
  10. Madeja Mateusz Grzegorz
  11. Matejko Marcin Adam
  12. Merta Michał
  13. Merta Tomasz
  14. Oskroba Jakub Tomasz
  15. Paw Piotr Paweł
  16. Raj Wojciech
  17. Rus Radosław Rafał
  18. Rybicki Grzegorz
  19. Sternat Mariusz
  20. Szałaśny Artur Stanisław
  21. Tlałka Sławomir Jan
  22. Walczyk Przemysław Andrzej
  23. Wojtala Mateusz
  24. Wojciechowski Tomasz Michał

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

       Górnik eksploatacji podziemnej

Klas 3h wych.: Katarzyna Siwiec

  1. Adamczyk Piotr
  2. Bożek Kamil
  3. Chmiel Szymon Piotr
  4. Gryzetko Mateusz Krzysztof
  5. Hajduk Mateusz
  6. Hoder Sebastian Dariusz
  7. Janosz Szymon
  8. Kocjan Michał Jarosław
  9. Kraus Michał
  10. Kulas Michał
  11. Batawski Patryk Janusz
  12. Lekki Konrad Andrzej
  13. Manda Łukasz
  14. Markiel Michał
  15. Mataniak Kamil
  16. Mikuła Adrian Jacek
  17. Mrozik Klaudiusz Mikołaj
  18. Płonka Przemysław
  19. Radwan Maciej
  20. Sikora Paweł Kamil
  21. Sojka Rafał
  22. Stawowy Szymon
  23. Szatan Grzegorz Krzysztof
  24. Uszkiewicz Michał
  25. Waciega Patryk
  26. Wawak Szymon
  27. Wojtala Michał Stanisław

 

 ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

         Wielozawodowa

Klasa 3w wych. Anna Kasprzyk- Hałat

  1. Bojko Daniel
  2. Giełdoń Daniel
  3. Gomularz Dawid
  4. Gomułka Przemysław
  5. Kaźmierczyk Łukasz
  6. Kolasa Paweł Tomasz
  7. Kolasa Piotr Damian
  8. Kowalczyk Łukasz
  9. Kubulus Piotr
  10. Madej Sebastian
  11. Majerski Jerzy
  12. Majka Katarzyna
  13. Matyja Daria
  14. Niedziela Sabina
  15. Nycz Monika
  16. Olejarz Patrycja
  17. Passendorfer Marek
  18. Sajdak Wojciech
  19. Załęska Sylwia

 

  • Ceva.jpg
  • dhl-express-vector.jpg
  • erasmus-plus.jpg
  • filmoteka logo.jpg
  • galeriaksiazki.jpg
  • logo-aszw_m.jpg
  • logo1.png
  • logo db schenker.jpg
  • logostraz_psp_m.jpg
  • logo TNT.jpg
  • main_ok_01.jpg
  • MGW.jpg
  • modernizacjaksztalcenia.jpg
  • ock.jpg
  • polaris.png
  • politechnikas.jpg
  • pwsz.jpg
  • pz6.jpg
  • t1_wsfip.jpg
  • Tauron_wydobycie_logo_m.jpg