Uwaga!!! 

Zapisy i wykłady na kurs prawa jazdy kat. B prowadzone są  w każdą środę o godz. 17.00  w sali nr 5

Rozpoczęcie kursu 11.10.2017 r. godz. 17.00

 

 

Zapisz

Zapisz

Absolwenci 2010/2011

TECHNIKUM

   Technik informatyk/logistyk

Klasa 4i wych.  Dorota Klimczak

  1. Bliźniak Kamil
  2. Cebrat Łukasz
  3. Czuwaj Marek
  4. Domagalik Marlena
  5. Gabryś Tomasz
  6. Gibas Barbara
  7. Góźdź Ewa
  8. Gregorczyk Konrad
  9. Kapustka Tomasz
  10. Kornaś Krzysztof
  11. Lemański Paweł
  12. Małczyk Wojciech
  13. Mamoń Paweł
  14. Matejko Mateusz
  15. Mikler Krzysztof
  16. Mynarski Dawid
  17. Niedzielski Adrian
  18. Noworyta Krzysztof
  19. Pająk Konrad
  20. Pudełko Dawid
  21. Raczek Michał
  22. Sajdok Dominik
  23. Sikora Krystian
  24. Suwaj Paulina
  25. Szendera Janusz
  26. Tobiczyk Mateusz
  27. Tomaszek Mateusz
  28. Węgrodzki Maciej
  29. Wisła Łukasz
  30. Wojciech Michał
  31. Zamora Jacek

   

TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE

           Technik górnik

Klasa 3TG opiekun: Małgorzata Banaś

  1. Andruszko Arkadiusz
  2. Banasiak Krzysztof
  3. Błasiak Łukasz
  4. Chromy Konrad
  5. Hotloś Sebastian
  6. Kostecki Łukasz
  7. Krawczak Mirosław
  8. Masior Wojciech
  9. Nycz Marcin
  10. Piłot Krzysztof
  11. Płonka Adam
  12. Stachura Józef
  13. Sikora Janusz
  14. Sosna Rafał
  15. Spiesz Sławomir
  16. Zając Grzegorz

 

 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Klasa3a wych.: Agnieszka Płotnicka

  1. Andreas Rafał Bronisław
  2. Bałamucki Robert
  3. Błazenek Aneta
  4. Bruzda Karol
  5. Figura Kinga
  6. Hałat Grzegorz
  7. Janosz Joanna
  8. Kowiański Krzysztof
  9. Kukuła Iwona Magdalena
  10. Maciej Edyta
  11. Markiel Katarzyna Barbara
  12. Merta Anna Katarzyna
  13. Merta Karolina
  14. Miłoń Karolina
  15. Niesyto Mirosława
  16. Niewdana Krystian
  17. Prędecka Paulina
  18. Stanek Gabriela
  19. Śliwka Agnieszka
  20. Kufta Iwona Joanna

 

SZKOŁA POLICEALNA

Technik górnictwa podziemnego

  1. Bajer Adam
  2. Bałys Maciej
  3. Banasiak Marcin
  4. Dyduch Krzysztof
  5. Jabłoński Wojciech
  6. Jekiełek Krzysztof
  7. Klimeczek Maciej
  8. Kołodziej Dawid
  9. Kruczała Dariusz
  10. Kubica Tomasz
  11. Kut Tomasz
  12. Kusak Marcin
  13. Michalak Jarosław
  14. Mrozik Tomasz
  15. Nycz Rafał
  16. Nykiel Robert
  17. Paszek Dariusz
  18. Paszek Mateusz
  19. Pawlusiak Michał
  20. Sajewicz Łukasz
  21. Sajewicz Marcin
  22. Sanak Paweł
  23. Skupin Daniel
  24. Wandor Grzegorz

 

 ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Wielozawodowa wych.: Barbara Kożuch

  1. Drewniak Justyna
  2. Gocal Michał
  3. Kuc Katarzyna
  4. Moś Malwina
  5. Nycz Justyna
  6. Pyrek Katarzyna
  7. Krzyścin Jolanta
  8. Sowa Żaneta
  9. Szalonek Kamila
  10. Warkocz Angelika
  11. Żak Sebastian Roman

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Klasa 3w  wych. Adam Stolarz

  1. Capek Mateusz
  2. Drobek Dawid
  3. Drobik Mariusz Piotr
  4. Dudzik Magdalena
  5. Dziewoński Marek
  6. Golba Paulina
  7. Jedliński Mateusz
  8. Kula Mateusz Grzegorz
  9. Markiel Piotr Marek
  10. Pająk Zdzisław
  11. Parzyszek Anna Maria
  12. Sternat Paulina

 

  • Ceva.jpg
  • dhl-express-vector.jpg
  • erasmus-plus.jpg
  • filmoteka logo.jpg
  • galeriaksiazki.jpg
  • logo-aszw_m.jpg
  • logo1.png
  • logo db schenker.jpg
  • logostraz_psp_m.jpg
  • logo TNT.jpg
  • main_ok_01.jpg
  • MGW.jpg
  • modernizacjaksztalcenia.jpg
  • ock.jpg
  • polaris.png
  • politechnikas.jpg
  • pwsz.jpg
  • pz6.jpg
  • t1_wsfip.jpg
  • Tauron_wydobycie_logo_m.jpg