Uwaga!!! 

Zapisy i wykłady na kurs prawa jazdy kat. B prowadzone są  w każdą środę o godz. 17.00  w sali nr 5

Rozpoczęcie kursu 11.10.2017 r. godz. 17.00

 

 

Zapisz

Zapisz

Absolwenci 2009/2010

Klasa 3HD mgr Dorota Bury
Technikum Uzupełniajace - Technik handlowiec
1 Mirosława Boczarska
2 Marcin Czesak
3 Aleksandra Doroba
4 Krzysztof Łobodziński
5 Magdalena Pilich
6 Zofia Tomaszek
7 Anna Wojciech
  
Klasa 4c mgr Aneta Jarmułowicz
mgr Anna Walczyszewska
Technik ekonomista
Technik handlowiec
1 Beata Bidzińska
2 Natalia Bogucka
3 Sylwia Bura
4 Anna Cygan
5 Joanna Kaczmarek
6 Daria Klika
7 Iwona Korczyk
8 Karolina Kut
9 Celina Markiel
10 Katarzyna Młynek
11 Piotr Smętek
12 Marta Stanclik
13 Ewelina Śliwka
14 Izabela Ubik
15 Klaudyna Krywult
16 Żaneta Wójcikiewicz
17 Katarzyna Zabawa
18 Anna Czernik
19 Marek Górecki
20 Paweł Kurek
21 Maja Małas
22 Daniel Nycz
23 Barbara Stawowczyk
24 Justyna Zduńczyk
  
Klasa 4d mgr inż. Aleksander Czarnota
mgr Agata Grabiarz-Bąk
Technik górnictwa podziemnego
1 Robert Fabia
2 Paweł Galoch
3 Piotr Gil
4 Satanisław Hoder
5 Przemysław Jarosz
6 Jarosław Korczyk
7 Radosław Korczyk
8 Adrian Kozieł
9 Dawid Kubica
10 Dawid Lasek
11 Tomasz Lasek
12 Krzysztof Lorek
13 Radosław Łaczny
14 Damian Łysoń
15 Tomasz Maciejczyk
16 Piotr Maroszek
17 Piotr Michalec
18 Wojciech Piłatyk
19 Damian Pudłowski
20 Kamil Rybycki
21 Michał Sikora
22 Ireneusz Szafran
23 Wojciech Ślusarczyk
24 Rafał Wanat
25 Łukasz Zwoliński
  
Klasa 4i mgr Beata Dubiel-Wojtas
Technik informatyk
Technik logistyk
1 Kamil Apryas
2 Krzysztof Dziubek
3 Kamil Korzec
4 Marcin Kakuła
5 Anna Majka
6 Izabela Matyszkiewicz
7 Kornelia Pawlus
8 Rafał Zamora
9 Roksana Zoń
10 Adam Bączek
11 Bartosz Fryc
12 Maria Giertuga
13 Kamil Jasiński
14 Mateusz Markiel
15 Bartosz Michalik
16 Radosław Płaza
17 Arkadiusz Pogoda
18 Robert Pucka
19 Tomasz Pudełko
20 Marcin Słowiak
21 Mikołaj Stopa
  • Ceva.jpg
  • dhl-express-vector.jpg
  • erasmus-plus.jpg
  • filmoteka logo.jpg
  • galeriaksiazki.jpg
  • logo-aszw_m.jpg
  • logo1.png
  • logo db schenker.jpg
  • logostraz_psp_m.jpg
  • logo TNT.jpg
  • main_ok_01.jpg
  • MGW.jpg
  • modernizacjaksztalcenia.jpg
  • ock.jpg
  • polaris.png
  • politechnikas.jpg
  • pwsz.jpg
  • pz6.jpg
  • t1_wsfip.jpg
  • Tauron_wydobycie_logo_m.jpg