Harmonogram zajęć praktycznych

Zajęcia praktyczne w CKP, Oświęcim, ul. Leszczyńskiej 8:

 

1K1A pierwsze zajęcia odbędą się w piątek 5 września, o godzinie 15.00

1K2A zajęcia odbędą się zgodnie z następującym harmonogramem: 6.09, 20.09, 4.10 godz. 7.00

1K2B zajęcia odbędą się zgodnie z następującym harmonogramem: 7.09, 21.09, 5.10 godz. 7.00

1K2C zajęcia odbędą się zgodnie z następującym harmonogramem: 6.09, 20.09, 4.10 godz. 7.00

 

 

Aktualności

Grupa K2B w dniu 09.02.2014 ma zaplanowane szkolenie BHP  w CKP Oświęcim godzina 7.00

Plany nauczycieli

KURSY KWALIFIKACYJNE- PLAN NAUCZYCIELI

   
             
 

K2A

 

K2B

 

K2C

 
 

niedziela

8 godz.

sobota

8 godz.

niedziela

8 godz.

7:50 - 14.30

9.02.

B.Balcarek

8.02.

B.Balcarek

9.02.

M.Banaś

7:50 - 14.30

23.02.

B.Dubiel - Wojtas

22.02.

B.Dubiel - Wojtas

23.02.

A.Stawowy

7:50 - 14.30

9.03.

B.Balcarek

8.03.

B.Balcarek

9.03.

A. Karpińska

7:50 - 14.30

23.03.

A. Karpińska

22.03.

A. Karpińska

23.03.

M.Grzywa

7:50 - 14.30

6.04.

B.Balcarek

5.04.

B.Balcarek

6.04.

M.Grzywa

7:50 - 14.30

27.04

B.Dubiel - Wojtas - 4

A. Karpińska - 4

26.04

B.Dubiel - Wojtas - 4

A. Karpińska - 4

27.04

M.Banaś

7:50 - 14.30

11.05

B.Balcarek

10.05

B.Balcarek

11.05

A.Stawowy

7:50 - 14.30

25.05

B.Balcarek

24.05

B.Balcarek

25.05

A. Karpińska - 4

7:50 - 14.30

8.06

B.Dubiel - Wojtas - 4

7.06

B.Dubiel - Wojtas - 4

8.06

M.Banaś

 

 

K1A

         

sobota

10 godz.

 

niedziela

6 godz.

 

8.02.

7:50 - 16:10

G.Wawręty

9.02.

7:50 - 12:50

D.Moore

22.02.

7:50 - 16:10

B. Balcarek

23.02.

7:50 - 12:50

B. Balcarek

1.03.

7:50 - 16:10

A.Czarnota

2.03.

7:50 - 12:50

A.Czarnota

`8.03.

7:50 - 16:10

A.Karpińska

9.03.

7:50 - 12:50

G.Wawręty

K. Jastrzembski

22.03.

7:50 - 16:10

B. Balcarek

23.03.

7:50 - 12:50

B. Balcarek

5.04.

7:50 - 16:10

B. Balcarek

6.04.

7:50 - 12:50

B. Balcarek

26.04

7:50 - 16:10

K.Jastrzembski

27.04

7:50 - 12:50

A.Karpińska

M.Grzywa

10.05

7:50 - 16:10

A.Karpińska

11.05

7:50 - 12:50

 

24.05

7:50 - 16:10

M.Grzywa

25.05

7:50 - 12:50

 

7.06

7:50 - 16:10

A.Czarnota

8.06

7:50 - 12:50

A.Czarnota

14.06

7:50 - 16:10

B. Balcarek

15.06

7:50 - 12:50

B. Balcarek

21.06

7:50 - 16:10

A.Czarnota

22.06

7:50 - 12:50

A.Czarnota

Plan zajęć K1A

Plan zajęć kurs kwalifikacyjny K1 semestr II

 

Plan zajęć kurs kwalifikacyjny K1 semestr III

 

Plan zajęć kurs kwalifikacyjny K2ABC

Podkategorie

  • Ceva.jpg
  • dhl-express-vector.jpg
  • erasmus-plus.jpg
  • filmoteka logo.jpg
  • galeriaksiazki.jpg
  • logo-aszw_m.jpg
  • logo1.png
  • logo db schenker.jpg
  • logostraz_psp_m.jpg
  • logo TNT.jpg
  • main_ok_01.jpg
  • MGW.jpg
  • modernizacjaksztalcenia.jpg
  • ock.jpg
  • polaris.png
  • politechnikas.jpg
  • pwsz.jpg
  • pz6.jpg
  • t1_wsfip.jpg
  • Tauron_wydobycie_logo_m.jpg